Arvid Nilsson

Laster...
Handle etter
Filtre

Elementer 46-60 av 68

Angi stigende retning
  1. Arvid Nilsson Sekskantskrue ISO 4014 Elforzinket M20 × 340
    Arvid Nilsson Sekskantskrue ISO 4014 Elforzinket M20 × 340

    Sekskant, 11120340, Sekskantskrue delgjenget 8.8 ISO 4014 EL

    1 050,00 kr Spar 70%
    315,31 kr / Stykke
    (Inkl. MVA)
  2. Arvid Nilsson Sekskantskrue DIN 931 Stål (ubehandlet) M20 × 260
    Arvid Nilsson Sekskantskrue DIN 931 Stål (ubehandlet) M20 × 260

    Sekskant, 44720260, Sekskantskrue delgjenget 10.9 DIN 931 ubehandlet

    727,13 kr Spar 70%
    219,00 kr / Stykke
    (Inkl. MVA)
  3. Arvid Nilsson Sekskantskrue DIN 931 Stål (ubehandlet) M20 × 280
    Arvid Nilsson Sekskantskrue DIN 931 Stål (ubehandlet) M20 × 280

    Sekskant, 44720280, Sekskantskrue delgjenget 10.9 DIN 931 ubehandlet

    7 409,06 kr Spar 70%
    2 225,64 kr / Eske
    (Inkl. MVA)
  4. Arvid Nilsson Sekskantskrue DIN 931 Stål (ubehandlet) M20 × 360
    Arvid Nilsson Sekskantskrue DIN 931 Stål (ubehandlet) M20 × 360

    Sekskant, 44720360, Sekskantskrue delgjenget 10.9 DIN 931 ubehandlet

    9 926,44 kr Spar 70%
    2 982,91 kr / Eske
    (Inkl. MVA)
  5. Arvid Nilsson Sekskantskrue DIN 931 Stål (ubehandlet) M20 × 380
    Arvid Nilsson Sekskantskrue DIN 931 Stål (ubehandlet) M20 × 380

    Sekskant, 44720380, Sekskantskrue delgjenget 10.9 DIN 931 ubehandlet

    1 113,00 kr Spar 70%
    335,10 kr / Stykke
    (Inkl. MVA)
  6. Arvid Nilsson Sekskantskrue ISO 4014 Stål (ubehandlet) M20 × 220
    Arvid Nilsson Sekskantskrue ISO 4014 Stål (ubehandlet) M20 × 220

    Sekskant, 11020220, Sekskantskrue delgjenget 8.8 ISO 4014 ubehandlet

    220,50 kr Spar 69%
    67,29 kr / Stykke
    (Inkl. MVA)
  7. Arvid Nilsson Sekskantskrue ISO 4014 Stål (ubehandlet) M20 × 260
    Arvid Nilsson Sekskantskrue ISO 4014 Stål (ubehandlet) M20 × 260

    Sekskant, 11020260, Sekskantskrue delgjenget 8.8 ISO 4014 ubehandlet

    375,38 kr Spar 69%
    114,78 kr / Stykke
    (Inkl. MVA)
  8. Arvid Nilsson Sekskantskrue ISO 4014 Stål (ubehandlet) M20 × 300
    Arvid Nilsson Sekskantskrue ISO 4014 Stål (ubehandlet) M20 × 300

    Sekskant, 11020300, Sekskantskrue delgjenget 8.8 ISO 4014 ubehandlet

    400,31 kr Spar 70%
    121,38 kr / Stykke
    (Inkl. MVA)
per side